زاویه دار کردن صوت با تزریق فیلر هیالورونیک!


زاویه‌دار کردن صورت نه‌تنها موجب زاویه‌دار کردن صورت می‌شود بلکه موجب ایجاد خط فک و فرم دهی چانه نیز می‌شود.زاویه سازی صورت با فیلر هیالورونیک:

زاویه سازی صورت حالت مردانه و خشن را از چهره پاک می‌کند و حالتی ظریف، زنانه و شیک به چهره می‌دهد. معمولا بعد از تزریق ژل نیازی به استراحت نیست. شرایط هر بیماری متفاوت است اما بیشتر بیماران بلافاصله بعد از درمان به فعالیت‌های طبیعی خود ادامه می‌دهند. دوره نقاهت روش پیوند چربی در مقایسه با تزریق ژل کمی بیشتر است. اما با این وجود از آن‌جایی که پیوند چربی یک روش حداقل تهاجمی است دوره نقاهت آن خیلی طولانی نیست.

نحوه تزریق فیلر:


میزان تزریق ژل با توجه به انتظارات فرد ، توسط متخصص پوست تعیین می‌شود.

ناحیه تزریق توسط خود مشخص می‌شود. سپس ژل به بیمار تزریق‌شده. نتایج حاصل از تزریق ژل را بلافاصله پس از انجام قابل‌مشاهده است. نحوه تزریق ارتباط مستقیم با ماندگاری ژل دارد.

کلیدی‌ترین نکته برای داشتن لب‌های زیبا، این است که عمل زیبایی لب توسط متخصص باتجربه انجام شود. پزشکان باتجربه و ماهر کلینیک سیب سرخ می‌توانند به شکلی کاملاً طبیعی و زیبا به لب‌های شما فرم، حجم، تقارن و برجستگی دهند. پزشکان این کلینیک به‌عنوان حرفه‌ای‌ترین افراد در عمل زیبایی لب شناخته‌شده‌اند.


از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


لبخند شما زیباتر و نمایان‌تر خواهد شد. تزریق ژل به بالا رفتن گوشه‌های دهان کمک خواهد کرد. ظاهر لب‌ها جوان‌تر و زیباتر خواهد شد. لب‌های نازک، ظاهری برجسته پیدا خواهند کرد. اغلب اثر ژل‌های تزریقی موقتی هستند، بنابراین شما می‌توانید بر اساس تمایل خود به اصلاح آن‌ها بپردازید. دوره بهبودی با تقبل قیمت تزریق ژل سریع بوده و معمولاً یک روز طول می‌کشد، برای جراحی‌های دیگر ممکن است دوره بهبودی تا یک هفته طول بکشد.

ماندگاری تزریقات فیلرهای صورت چقدر است؟

طول نتایج درمان در هر بیمار متفاوت است ماندگاری این نوع درمان در بیشتر بیماران ۶ ماه و برخی مواقع تا ۱ سال است. خوبی درمان‌های تزریقی این است که به‌محض این‌که تأثیرات ناشی از تزریق از بین می‌روند می‌توان دوباره تکرار کرد.
منبع : کلینیک سیب سرخ
لیفت-نخ-min

SOCIALICON