تزریق بوتاکس ( دیسپورت انگلیس ) :

یکی از سریع‌ترین روش‌های از بین بردن خط اخم ، چروک دور چشم و خطوط افقی پیشانی تزریق بوتاکس است. که در کلینیک دکتر مقامی از بهترین مارک بوتاکس استفاده می‌شود. تزریق بوتاکس تنها در 10 دقیقه به‌صورت سرپایی و کاملاً بدون درد و عارضه انجام می‌شود.

نواحی تزریق بوتاکس :
۱- درمان چروک پیشانی ( خطوط افقی)
۲- رفع خط اخم
۳- درمان چروک‌های دور چشم (پنجه کلاغی)
۴- بالا بردن دم ابرو ( در صورت تمایل شخص )
5- درمان بیش تعریقی بدن
2 - تخفیف بوتاکس-min

سن مناسب برای تزریق بوتاکس :
از سن ۲۰ سالگی به بالا می‌توان بوتاکس تزریق کرد.


آیا اثر بوتاکس همیشگی است؟
خیر ، ماندگاری اثر بوتاکس بین ۲ تا ۶ ماه است. بعدازاین زمان مجدداً عضله قادر به انقباض خواهد بود. درواقع تمدید تزریق بوتاکس رابطه مستقیم با نوع بوتاکس و پوست فرد دارد. به همین منظور توصیه می‌شود حداقل سالی ۲بار تزریق بوتاکس انجام شود.

عوارض تزریق بوتاکس :

خوشبختانه هیچ عارضه پوستی از تزریق بوتاکس گزارش نشده است. مگر در مواردی که به این دارو حساسیت داشته‌اند

آیا بوتاکس می‌تواند تمام خطوط صورت و چین‌وچروک پوست را از بین ببرد؟

تزریق بوتاکس فقط برای رفع چین‌وچروک‌های دینامیک یا فعال مؤثر است. به‌این‌ترتیب این روش درمانی تأثیر کمتری بر چین‌وچروک‌های استاتیک یا غیرفعال دارد و بهتر است برای درمان این نوع خاص از چین‌وچروک‌ها از تزریق فیلر استفاده شود.
تخفیف تزریق بوتاکس

چگونه بوتاکس باعث از بین رفتن چین‌وچروک‌ها می‌شود؟
ماهیچه‌ها برای انقباض از اعصاب دستور می‌گیرند. فرمان عصبی به‌واسطه استیل کولین ( ماده‌ای شیمیایی برای انتقال عصبی ) به ماهیچه می‌رسد. بوتاکس از انتقال استیل کولین به ماهیچه جلوگیری کرده ، درنتیجه مانع از انقباض موقتی ماهیچه‌ها می‌شود.
منبع : کلینیک سیب سرخ
بوتاکس دیسپورت-min

تزریق بوتاکس یکی از روش‌های به دست آوردن جوانی و زیبایی است که نسبت به بسیاری از اعمال جراحی هزینه کمتری دارد، بی‌خطر است و به‌سرعت و به‌راحتی در مطب پزشک انجام می‌شود. آنچه در مورد بوتاکس اهمیت دارد این است که ظاهر فرد بعد از تزریق، همچنان طبیعی به نظر برسد و چهره‌ای سرد و بی‌احساس نداشته باشد.

به‌جز از بین بردن چروک صورت، برای درمان سردرد، برخی اسپاسم‌های عضلانی مانند گرفتگی گردن هم می‌توان از بوتاکس استفاده کرد. همچنین یکی دیگر از کاربردهای آن، تزریق بوتاکس در کف دست و تزریق بوتاکس زیر بغل برای جلوگیری از بیش تعریقی است.
منبع : دیجیکالا

SOCIALICON