لیفت بدون جراحی (نخ سیلوهت - آمریکایی):


فقط یک جلسه ! نتایج ماندگار


درمان با نخ پلی دیو کسان وان (PDO) بسیار کارآمد، کاملاً ایمن و بدون درد است و دوران بهبود آن نیز در چشم به هم زدنی می‌گذرد.

مزایای روش لیفت با نخ
1-روش سالم و بی‌خطر است.
۲- به هیچ آمادگی خاصی نیاز ندارد.
۳-به مراقبت‌های بعدی خاصی نیاز ندارد.
۴- آثار درمان بلافاصله قابل‌ مشاهده هستند.
۵-آثار درمان باگذشت زمان نه‌تنها افت نمی‌کنند، بلکه روز بروز بهتر می‌شوند.
۶- نخ‌ها اصلاً قابل‌مشاهده یا لمس نیستند.
۷- این روش از سن ۲۵ سال به بالا قابل‌استفاده است.
لیفت-نخ-min

چه زمانی که می‌توان به سر کار بازگشت؟


می توانید بلافاصله پس از لیفت صورت با نخ انجام کارهای سبک را از سر بگیرید. هرچند، اگر شغل شما نیازمند درگیر شدن در فعالیت‌هایی همچون خم شدن و نشستن باشد (برای مثال متخصصین شبکه) یا برداشتن و کشیدن (برای مثال انبارداری) توصیه می‌کنیم که دو الی سه روز مرخصی بگیرید تا خطر کبودی و تورم را کاهش دهید.

نخ خار دار


سابقه پزشکی و شرح حال بیمار در جلسه مشاوره پیش از عمل بررسی و بیمار کاملاً معاینه می‌شود تا اطمینان حاصل شود که وی متقاضی مناسبی برای کشیدن پوست صورت با نخ به شمار می‌آید. لیفت ابرو با نخ خاردار عملی با حداقل تهاجم است، مراقبت پس از عمل بسیار ساده و جزیی است و دوران بهبود آن فوق العاده کوتاه است. این عمل در محیط ضدعفونی شده انجام می‌شود و بسته به محل تحت درمان از داروی بی‌حسی استفاده می‌گردد. جراح نخ خاردار را زیر پوست قرار می‌دهد و سپس با دست رشته‌های نخ را محکم می‌کند یا می‌کشد تا نتایج مطلوب به دست آید. از این گذشته نخ خاردار با تحریک فیبروبلاست به تولید کلاژن و الاستین اثرگذاری عمل را افزایش می‌دهد و بافت و تن پوست را بهبود می‌بخشد. نخ خاردار ظرف چند ماه طی فرایند هیدرولیز درون بدن کاملاً تجزیه می‌شود و چون کوچکترین ذره‌ای از آن باقی نمی‌ماند، طبعاً هیچ اثر جانبی ناخواسته‌ای نیز بروز نمی‌یابد.

منبع: کلینیک سیب سرخ

SOCIALICON