microneedling-numa-spa-min
جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ یک روش سریع و بسیار موثر برای جوان سازی پوست، تقویت و بهبود لطافت آن است. این روش بر مبنای قابلیت بازسازی و خود ترمیمی ‌پوست قرار دارد نمی‌تواند به طرز قابل توجهی به بهبود خطوط و چین و چروک صورت، رفع جای جوش، آکنه، رفع لکه های روی پوست و لایه برداری کمک کند.
این روش درمانی برای افرادی که پوست حساسی دارند نیز مناسب است. در میکرونیدلینگ سوراخ‌های کوچکی در بافتهای زیر پوست ایجاد می‌شود تا امکان درمان سریع‌تر و موثرتر فراهم شود تا بتوان سرم و مواد مغذی را به پوست رساند. میکرونیدلینگ یک روش ضد پیری بسیار عالی برای جوان سازی پوست، بهبود بافت پوست، روشن کردن پوست و آبرسانی به آن است. از این روش بیشتر برای بهبود بافت صورت از قبیل نقاط اطراف چشم، دست ها و گردن استفاده می‌‌شود و بیمار طی مدت ۴ هفته به ۲ تا ۳ جلسه درمان نیاز خواهد داشت.

مزایای میکرونیدلینگ:

۱- قابل انجام حتی برای پوست های حساس
۲- روشی کاملا ساده برای تمام سنین است
۳- کاملا بی عارضه است
۴- نیاز به هیچ آمادگی قبلی ندارد
۵- درهمه فصول سال قابل انجام است
۶- هیچ نقاهتی ندارد

پزشکان کلینیک سیب سرخ از میکرونیدلینگ در موارد زیر استفاده می‌کنند:


· محو کردن جای زخم (جای زخم‌های‌هایپرتروفیک) که بر اثر جوش، جراحی یا سوختگی ایجاد شده‌اند.
· برطرف کردن ترک‌های پوستی
· رفع چین و چروک صورت
· محو کردن لکه‌های پوستی
· رفع شل‌شدگی و افتادگی پوست

در کلینیک سیب سرخ سابقه پزشکی شما ارزیابی شده و طی یک جلسه مشاوره، مناسب بودن یا نبودن درمان میکرونیدلینگ برای شما تعیین خواهد شد. معمولاً میکرونیدلینگ صورت برای تمام افراد مناسب است. همکاران ما تمام جوانب قبل از پروسه را سنجیده و شما را در طول درمان همراهی خواهند کرد. فراهم آوردن محیطی مناسب و راحت یکی از هدف‌های ما در کلینیک سیب سرخ است.

SOCIALICON