.

کلینیک پوست، مو و زیبایى سیب سرخ، یکى از بهترین و مجهزترین مراکز زیبایی در شمال تهران، پاسداران مى‌باشد. در این مرکز، عرضه خدمات تشخیصى -درمانى تخصصى پوست و مو، زیبایى و لیز با بالاترین سطح کیفیت به هم‌وطنان عزیز عرضه مى‌شود؛ ما باوجود محدودیت‌هاى فراوان، تلاش کرده‌ایم تا همگام با کشورهاى پیشرفته اروپایى و ایالات‌متحده، جدیدترین دستاوردهاى دانش و فناورى روز دنیا درزمینهٔ دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکى را در این مرکز گردآورى نماییم و اعتقاد قلبى خود را که “ایرانى شایسته بهترین‌هاست” در عمل نیز به اثبات برسانیم.

تعدادى از دستگاه‌های مورد استفاده در این مرکز:دستگاه لیزر موی زائد

دستگاه لیزر موى زائد الکساندرایت Alexandrite 2018 ساخت آمریکا، که با دارا بودن سیستم منحصربه فرد کولینگ ، بدون درد و با کمترین تعداد جلسات یعنى، به‌طور میانگین 6 جلسه ، بیشتر موهاى زائد را از بین مى‌برد. دستگاه لیزر موى زائد Nd:YAG ساخت آمریکا، که از بهترین و مؤثرترین دستگاه لیزر موى زائد بوده و بیشتر موهاى زائد را به‌طور میانگین در 6 جلسه از بین مى‌برد.


دستگاه لیزر Co2 فرکشنال

دستگاه لیزر Co2 فرکشنال مدل eCo2 ساخت امریکا، جهت جوانسازى پوست و رفع چین‌وچروک‌ها و ضایعات رنگ‌دانه‌ای ، درمان جاى زخم و سایر عوارض پوستى.


لیزر جوانسازی

درمان مؤثر چین‌وچروک‌ها، تیرگی ، منافذ باز، انواع جای زخم مانند جای جوش و درمان شلی و افتادگی پوست با استفاده از لیزر غیرتهاجمى RF فرکشنال (FRF)


لیزر لک و تاتو

درمان انواع لک، پاک کردن انواع تاتو و خال‌کوبی با استفاده از لیزر Q-switched


تزریق فیلر هیالورونیک

تزریق فیلر به‌منظور پر کردن چین‌و‌چروک‌ها و فرورفتگی‌ها و همین‌طور فرم دهی و حجم دادن به بعضی از اجزای صورت انجام می‌شود. به‌عنوان‌مثال؛ رفع خط خنده، فرم دهی لب، گونه گذاری و فرم دهی چانه و ...
در حال حاضر بهترین و مطمئن‌ترین فیلرها، فیلرهای هیالورونیک مى‌باشد که ماده طبیعی موجود در بافت بدن است و بنابراین هیچ عوارضی ندارد.
در این مرکز، فیلرهای هیالورونیکی از بهترین مارک های روز دنیا که داراى تأییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و انجمن متخصصین پوست است، استفاده مى‌شود.


میکرونیدلینگ و میکرودرم

روش جدیدی است که به عنوان درمان کمکی و نه روش اصلى درمان، در موارد زیر انجام می‌شود؛ روش جدیدی است که به‌عنوان درمان کمکی و نه روش اصلى درمان، در موارد زیر انجام می‌شود؛ ۱- رفع جای جوش (اسکار آکنه) و سایر انواع اسکار( آبله مرغان، سوختگی و…….) ۲ – جوانسازی پوست، رفع منافذ باز و چین‌و‌چروک ۳- درمان ترک‌های پوست (استرچ مارک) و...


کاشت ابروطبیعی و قابل رشد

در کاشت ابرو ما موها را از جایى که تراکم و ضخامت بیشترى دارند، به جایى که موها تراکم و ضخامت کمترى دارد، انتقال مى‌دهیم. کاشت ابرو سرپایى، بدون نیاز به بیهوشى و با بی‌حسى موضعى انجام مى‌شود.مشاوره رایگان : 11 11 11 28 - 021آدرس : پاسداران ، بوستان 8 ، پلاک 146 ، طبقه 311 11 11 28 (021)


SOCIALICON